wazzabi

Ответы в темах

Просмотр 3 сообщений - с 1 по 3 (из 3 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • в ответ на: Вопрос — Ответ #14062
  wazzabi
  Участник

  розібрався це виявляється проблема прорахунку візуалізації terminator problem render.

  в ответ на: Вопрос — Ответ #14061
  wazzabi
  Участник

  Вітаю. При налаштуванні освітлення з’являються артефакти (сходинки) на межі світла і тіні, тіні від об’єктів так як треба. При м’якому освітлені все ок, але треба освітлення типу яскравий сонячний день з жорсткими чіткими тінями… знизивши значення тіні в налаштуваннях сонця (size 0.01 cast shadow) я отримую потрібний результат але з артефактами. Рендерю в сайклс, джерело світла сонце.
  В чому помилка чому вони вилазять?

  в ответ на: Вопрос — Ответ #13966
  wazzabi
  Участник

  Вітаю… Стикнувся з незрозумілою проблемою… робив модельку вага файлу була щось в районі 5 мб… періодично зберігаю проект з новим порядковим номером… і помітив що з якогось моменту файл став важити дуж багадо в районі 90 мб… мапи я не вшивав …геометрії не добавлялося (ну може дуж мало)..єдине було що камінчики типу насипав симуляцією але потім відмовився (результат не влаштував) все це видалив що симулював …в плані тесту навіть видалив взагалі все з сцени і зберіг по новій і файл всердно важить в районі 90 мб…. може хто стикався…це типу глюк якийсь чи я щось провтикую?

Просмотр 3 сообщений - с 1 по 3 (из 3 всего)

О сайте

На данном сайте Вы сможете найти множество уроков и материалов по графическому
редактору Blender.

Контакты

Для связи с администрацией сайта Вы можете воспользоваться следующими контактами:

Email:
info@blender3d.com.ua

Следите за нами

Подписывайтесь на наши страницы в социальных сетях.

На сайте Blender3D собрано огромное количество уроков по программе трехмерного моделирования Blender. Обучающие материалы представлены как в формате видеоуроков, так и в текстовом виде. Здесь затронуты все аспекты, связанные с Blender, начиная от моделирования и заканчивая созданием игр с применением языка программирования Python.

Помимо уроков по Blender, Вы сможете найти готовые 3D-модели, материалы и архивы высококачественных текстур. Сайт регулярно пополняется новым контентом и следит за развитием Blender.